KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy szkołą językową, która specjalizuje się w nauce języka angielskiego. Od 1999 r. prowadzimy intensywne kursy dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Od lat współpracujemy na stałe z firmami i instytucjami, którym oferujemy odpowiednio dopasowane do ich potrzeb szkolenia językowe.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Kursy „AWD” czyli ANGIELSKI W DOMU. Umożliwiamy tym samym kursantom naukę w małych grupach w warunkach komfortowych dostosowując miejsce i termin zajęć do potrzeb naszych klientów. Od 7 lat prowadzimy kursy zdalne w formie zajęć online co pozwala uczyć się z nami z różnych miejsc w kraju i za jej granicami. Oferujemy również rozbudowane programy lojalnościowe.

NASI LEKTORZY

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lektorską, posiadającą wykształcenie filologiczne i metodyczne. Nasi lektorzy mają doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w kraju jak i zagranicą.

NASI PARTNERZY

Dbamy o wysoki poziom zajęć dlatego na co dzień współpracujemy z Wydawnictwem Macmillan, które wspiera nas metodycznie. Dzięki temu możemy zapewnić nowoczesne i interaktywne techniki nauki, w tym platformę edukacyjną, które przyspieszają naukę języka.